• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

İADE BİLGİLERİ

İade Bilgileri

  Satın almış olduğunuz ürünü herhangi bir hasar vermeden ve kullanmadan 7 gün içinde iade edebilirsiniz. İadesi istenen ürünler iade şartlarına uygunsa ürün elimize geçtiği gün itibarıyla 3 iş günü içerisinde bedeli tarafınıza takdim edilecektir. Üründe hasar, tahrip, kullanma, değiştirilme ve benzer hallerde yani müşteriye teslim edildiği andaki haliyle iade edilmemesi durumunda www.reyyanpirlanta.com ürünü teslim almaz ve bedelini iade etmez.


  Kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, v.s) kesinlikle iade alınamamaktadır.

Yüzüklerde özel ölçü yapılan (10-17 ölçü) haricindeki ölçülerdeki ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. (6,7,8,9-18,19,20,21 v.b.)

  www.reyyanpirlanta.com'dan yapmış olduğunuz alışverişi iptal edebilirsiniz.
1. Ürün henüz gönderilmediyse; hafta içi sabah saat 10:00 ve akşam 17:00 saatleri arasında mail yoluyla yada telefon ederek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Cumartesi Pazar günleri hariç.
2. Ürün kargoya verildiyse; yukarıdaki yöntemlerden biri ile bize haber verdikten sonra, ürün faturası, kargo teslim belgesi ve  ürünün kendisini bize sağlam ve eksiksiz olarak ulaştırdığınız takdirde iptal işlemleriniz geçerlilik kazanır.

  Havale ve Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iadesi ve iptali sonrasında ürün yada ürünlerin bedeli işlem başladıktan 3 iş günü sonra hesabınıza gönderilir. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerin iptali ve iadesi sonrası bedelin tarafınıza yansıması için geçecek olan süre  tamamen kullanmakta olduğunuz bankanın insiyatifindedir. Bu sürenin kısa yada gereğinden uzun olması 
  www.reyyanpirlanta.com'un elinde olmayan ve etkisinin olamadığı bir durumdur.